OD PODMANENIA SI ZÁKAZNÍKA AŽ PO POSKYTOVANIE ORIENTAČNÝCH A SMEROVÝCH RIEŠENÍ, DIGITÁLNE INFORMAČNÉ OBRAZOVKY MÔŽU BYŤ V KASÍNE OHROMNE UŽITOČNÝMI NÁSTROJMI.

Kasínové strediská sú masívne zariadenia s množstvom pohyblivých častí. To prináša rôzne komunikačné výzvy, a preto integrácia vizuálnej platformy poskytuje unikátne riešenie týchto problémov.

Informačné panely v kasínach môžu byť umiestnené prakticky kdekoľvek, vrátane hernej plochy, automatoch na jedlo a nápoje,na predajných stánkoch, miestach pre podujatia a dokonca aj na mobilných zariadeniach zákazníkov. Kľúčom je poskytnúť informácie správnym ľuďom, na správnom mieste a v správnom čase.

Typy digitálneho zobrazovania v kasínach

Existujú rôzne spôsoby ako využiť digitálny panel v kasíne. Informácie, ktoré sa pokúšate sprostredkovať a cieľová skupina ľudí vám môžu napomôcť určiť presný druh potrebného zariadenia- ako aj obsah a dokonca aj umiestnenie obrazovky. Niekoľko príkladov na typy riešenia digitálneho zobrazovania vo väčšine integrovaných kasín:

Propagácia hráčskych, klubov
Live TV, Mobilné zariadenia
Poker wait list, Pohybujúce sloty
Spúšťače jackpot osláv, Interaktívny virtuálny správca, Zobrazenia stolových hier, Interaktívny gamefinder, Zobrazenia na výplatných automatoch, Komunikácia medzi zamestnancami, Dynamické zobrazenie MENU ponuky, Zobrazenia pri udalostiach, konferenciách a v zasadacích miestnostiach, Video steny

Samozrejme, neexistujú žiadne hranice, pokiaľ ide o implementáciu riešenia pre digitálne zobrazovanie v kasíne a každé kasíno čelí svojim osobitným výzvam. Jedná vec je však univerzálna, a to je  rozmanitosť výhod, ktoré poskytuje dobre nastavený vizuálny komunikačný systém.

Výhody digitálneho zobrazovania v kasíne

Digitálne informačné panely v kasíne prospievajú všetkým zúčastneným stranám, zahŕňajúc zákazníkov a zamestnancov. Od podmanenia si zákazníkov spúšťačom jackpot osláv alebo vytvorením máp na interaktívnych virtuálnych kioskoch, digitálny displej môže byť v kasíne neuveriteľne užitočný. Niektoré výhody inštalácie digitálnych panelov v kasíne sú:

Smerovo – orientačná optimalizácia 

Snáď jedným z najväčších problémov s ktorým sa zákazníci stretávajú pri návšteve kasína sú informácie o smere k jednotlivým zariadeniam. V hernom priemysle sa veci menia veľmi rýchlo a preto je dôležité zákazníkom poskytnúť prostriedky na jednoduchú navigáciu medzi jednotlivými hrami alebo inými zariadeniami.

Pokročilé nastavenie smeru a orientácie je jeden zo spôsobov, ako môžu informačné panely rýchlo preniesť informáciu. V prípade, že sa udalosť, hra alebo poloha vybavenia zmení, aktualizácia údajov prebieha v reálnom čase. V niektorých prípadoch, aktualizované informácie môžu byť tiež odoslané priamo na smart phone zákazníka. Najdôležitejšie však je, že smerové a orientačné riešenia môžu zákazníkom ukázať správnu cestu—funkcia, ktorá ma ešte väčší význam pri viacposchodových zariadeniach a vo veľkých komplexoch.

Podpora predaja

Cieľová reklama je zaručenou cestou na zvýšenie príjmov a neexistuje lepší spôsob, ako takúto ponuku poskytnúť, prostredníctvom digitálnych panelov v kasíne. Panelové menu v reštauráciach môže zobrazovať rôzne akcie a ceny podľa aktuálneho času dňa. Jackpot oslavy môžu nabádať ľudí k dlhšiemu času strávenému pri hre alebo propagovať rôzne turnaje a zlepšiť zisky. Digitálne informačné panely v kasíne sa opakovane preukázali zvýšením výnosov takmer vo všetkých aspektoch.

Zaujatie zákazníka

Video steny predstavujú neuveriteľný spôsob, ako vylepšiť kasíno a rozlíšiť priestor. Môžu tiež priniesť zvýšenú lojalitu zákazníkov,tým, že vytvoria jedinečnú skúsenosť so značkou. Interaktívne displeje, ako napríklad dotykové obrazovky a kiosky, môžu ďalej zvyšovať záujem zákazníkov, čo vedie k opakovaným návštevám.

Riešenia pre zamestnancov

Ďalšou výhodou využitia informačných panelov v kasínach je pohodlná komunikácia so zamestnancami. Pridávame niekoľko nápadov, ako sa technológia digitálneho zobrazovania v kasínach môže využiť v prospech zamestnancov:

Zobrazenie informácií o pripravovaných akciách
Oznamy o výročiach a narodeninách
Oceňovanie zamestnancov
Núdzové hlásenia
Zobrazenie kľúčového ukazovateľa výkonnosti na motiváciu zamestnancov
Podpora príležitostí na vzdelávanie

Prekonanie priepasti medzi verejnými a súkromnými obrazovkami môže napomôcť kasínam k efektívnejšej komunikácii so svojimi zamestnancami. Akonáhle pochopíte samotné možnosti vizuálnej komunikácie v kasíne, existuje niekoľko vecí, na ktoré by ste si pri digitálnych paneloch mali dať pozor.

Na čo sa zamerať pri digitálnych paneloch v kasíne

Snáď najdôležitejšou vecou digitálneho informačného zobrazovania v kasínach je schopnosť riadiť informácie z jedného miesta. Univerzálne centrum riadenia informácii je preto nevyhnutné pre úspešnú inštaláciu informačných panelov v kasíne. Pri správnom riešení nie sú potrebné viaceré platformy. Najlepšie riešenie by malo zahŕňať funkcie na správu počítačov, mobilných a webových prehliadačov.

Dôležité je tiež do kasína vybrať digitálne informačné panely, ktoré možno nakonfigurovať veľkým počtom aplikácii a prednastaveným obsahom. Čím jednoduchšie bude riadenie a plánovanie obsahu, tým úspešnejšia bude celková inštalácia digitálnych informačných panelov. A samozrejme, mali by ste mať prístup k technickej podpore 24/7, zvlášť pre systém takéhoto rozmeru.

Vizuálne zobrazenie uľahčuje prenos dát v reálnom čase naprieč rôznymi kanálmi, čo môže byť v konečnom dôsledku pre kasíno naozaj rozhodujúce. Digitálne panely zlepšia záujem zákazníka, ktorý bude potom lepšie informovaný a je a pravdepodobnejšie, že pri hre strávi dlhšiu dobu.